Titulinis
VONIOS KAMBARIO ĮRANGA
Dušai

Dušai

     Ifö projektuodami ir gamindami savo produktus, atsižvelgia į du pagrindinius aspektus. Gaminiai turi būti patvarūs ir atlikti savo funkcijas. Dizainas taip pat turi atlaikyti laiką, todėl gaminiams būdingos aiškios natūralios linijos, kurios per kelerius metus nepasensta. 

     Vienas iš aukštos kokybės pavyzdžių - laboratorijoje išbandytos durelės. Solidžios konstrukcijos įspūdį sustiprina lygiai ir begarsiai judantys viršutiniai ir apatiniai ratukai su rutuliniais guoliais. 

 

Solid dušo kabinos

Solid dušo kabinos

  Šios dušo kabinos - tai ir paprastas, ir protingas sprendimas dušui. Viskas vienoje, toje pačioje vietoje. Kabiną įrengti paprasta, ji prijungiama prie esamų vamzdžių ir kanalizacijos. Tai yra aiškus privalumas, jei norite tikrai saugios, vandeniui nepralaidžios dušo kabinos. 

 

  Ifö Solid atspindi viską, ką jūs gaunate, nusipirkę mūsų dušo kabiną. Tiek viršutiniai, tiek apatiniai ratukai yra išbandyti, kad atlaikytų mažiausiai 40 000 atidarymų ir uždarymų. Saugu ir patogu.

 

  Platesnė informacija apie produktus čia.

 

 

Pusapvalė dušo sienelė

Pusapvalė dušo sienelė

  Kampinė pusapvalė dušo sienelė Ifö Solid yra viena iš prašmatnesnių kampinių dušo sienelių.

 

  Lengva montuoti. Slankiojančias dureles galima pakelti, todėl jas lengva valyti. Be to, durų viršuje ir apačioje įrengti ratukai. Kad durelės neiškristų, jose įtaisytas skydelis. Durys užsidaro ypač sandariai dėl magnetinio skląsčio. Sienelės šonai ir durelės pagaminti iš saugaus grūdinto stiklo.

 

  Daugiau informacijos čia.

Penkiakampė dušo sienelė

Penkiakampė dušo sienelė

  Penkiakampė dušo sienelė Ifö Solid - racionalus sprendimas, suteikiantis vonios kambariui erdvės. 

 

  Daugiau informacijos čia.

Stačiakampė dušo sienelė

Stačiakampė dušo sienelė

  Dėl stačiakampės Ifö Solid formos dušas tampa praktiškas ir erdvus. Be to, šią dušo sienelę paprasta išlaikyti švarią ir gražią.

 

  Daugiau informacijos čia.